WALENTYNKI W LOX

Walentynki
Cześć wszystkim! Zbliżają się walentynki, a z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową;) Niestety z powodu lekcji zdalnych jesteśmy zmuszeni zrobić to internetowo za pomocą maila lub tellonym ,czyli aplikacji w której możecie wysyłać w 100% anonimowe wiadomości.
Specjalnie na tę okazję stworzyliśmy szkolne tellonym (https://liblink.pl/eS2NjJ5xoh Zabawa polega na tym, aby wysyłać na szkolne tellonym lub maila (na samorzad@lo10.wroc.pl) personalną walentynkę ze słowami od siebie do drugiej osoby. Wyznaczone osoby z Samorządu Uczniowskiego będą odpowiedzialne za to, aby wiadomość została dostarczona ANONIMOWO do odpowiedniej osoby, ale aby było to możliwe, wy musicie umieścić w swojej walentynce pełną nazwę instagrama swojej sympatii.
Myślę, że nie musimy przypominać o zachowaniu kultury w wiadomościach, ponieważ inaczej wasze walentynki nie zostaną nikomu przekazane.
Przesyłajcie swoje walentynki do 14 lutego. Udanej zabawy!