SZKOLNY MAM TALENT

30.11.2021 odbyła się w naszej szkole pierwsza edycja popularnego show „Mam Talent”. Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski X Liceum, którego prezydium zasiadło w jury: Piotr Łomotowski (3FN) – przewodniczący SU, Natalia Będzik (2G) – zastępca oraz Karolina Kulik (2B) – sekretarz. Nad logistyką całości czuwała Natalia Gierdalska (3FN) – skarbnik SU. Z grona pedagogicznego do jury została zaproszona pani Agnieszka Duda oraz pani Justyna Mirowska. W roli konferansjerki wystąpiła Karolina Kowalska z klasy 1B.

Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty muzyczne, a jury w tajnym głosowaniu przyznało kolejne miejsca na podium i wyłoniło zwycięzcę:

I miejsce – Mateusz Rogacki, klasa 1F – śpiew, własny tekst

II miejsce – Zespół „Wercia i Tola” – Weronika Chałupczyńska (klasa 2B) i Tola Granowska (klasa 2G) – gra na gitarach i śpiew

III miejsce – Wiktor Korneluk, klasa 2G – gra na gitarze

IV miejsce – Monika Olszowy, klasa 1F – śpiew

Nagrodzeni otrzymali statuetki sponsorowane przez Akademię Samorządów Uczniowskich (ASU), ufundowane z Wrocławskiego Budżetu Samorządów Uczniowskich (WBSU). Sponsorom bardzo dziękujemy, uczestnikom konkursu gratulujemy talentu!

Całą imprezę muzyczną rejestrowała telewizja szkolna TENews, link do filmu zostanie w tym miejscu załączony już wkrótce!