ŚWIĄTECZNA AKCJA CHARYTATYWNA _RUSZAMY!

Kochani,
tradycją naszej Szkoły jest niesienie pomocy potrzebującym. Również w tym roku szkolnym mamy doskonałą okazję okazać serca drugiemu człowiekowi włączając się w dwie akcje charytatywne.

Klasy drugie i trzecie maturalne prosimy o przygotowanie paczek dla podopiecznych Sióstr Elżbietanek ze Świętej Katarzyny.

Propozycja podarków:

• artykuły spożywcze (np.: kawa, herbata, kakao, cukier, kasza, słodycze dla dzieci, konserwy)
  • kosmetyki (np. szampon, żel pod prysznic, mydło)
  • artykuły biurowe dla dzieci ( kolorowanka, blok, kredki, flamastry itp. jeśli klasa zechce może kupić też komplet pościeli lub ręczniki (to zawsze jest przydatne)
    *rzeczy mogą być przyniesione w reklamówkach, na miejscu będą zapakowane do jednakowych pudełek

Klasy pierwsze i trzecie N,
bardzo prosimy o przygotowanie paczek dla bezdomnych, korzystających z zaprzyjaźnionej z nami kuchni charytatywnej, przy parafii na Kasprowicza.

Paczka dla bezdomnych:
2 nieduże paczki w kartonie do butów. Jedną dla kobiety drugą dla mężczyzny. Proponowana zawartość paczek to:

• kawa, herbata
  • bielizna, czapka szalik, rękawiczki
  • kosmetyk (np. mydło, szampon, żel pod prysznic, dezodorant)
  • konserwa itp.
    Ważne, aby rzeczy były nowe (TO MA BYĆ PREZENT ŚWIĄTECZNY). Pudełko należy ładnie opakować i wyraźnie opisać (mężczyzna lub kobieta). Jeśli są tam rzeczy np. skarpety, to proszę podać rozmiar.

Opisane paczki (klasa, dla kogo) proszę przynosić do gabinetów pedagogów i psychologa C 201 i C202 do piątku 10.12.

Wszystkim zaangażowanym klasom z serca dziękujemy.
Magdalena Domalewska
Aneta Radomyska