Uroczyste obchody Święta Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej, znanego powszechnie jako Dzień Nauczyciela, w naszym liceum odbyła się dziś wspaniała uroczystość, przygotowana przez klasę 2F z Panią Anną Wolak-Smirnow.

Życzenia nauczycielom, obsłudze oraz administracji złożyła Pani Dyrektor Wydziału Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych Departamentu Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia – Ewa Szczęch, Pani Dyrektor X Liceum – Zofia Bentkowska-Sztonyk, Przewodnicząca Rady Rodziców – Anna Poprawa-Łomotowska oraz, w imieniu uczniów, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Piotr Łomotowski.

Uroczystość uświetnił absolutnie niepowtarzalny koncert pod tytułem „Na ciężkie czasy Horacy radzi tak…” w wykonaniu Utalentowanej Dziesiątki, przygotowany pod kierunkiem nieocenionej Pani Katarzyny Łaszkiewicz.