Awans piłkarzy X LO do Finałów Mistrzostw Wrocławia


5 października pod balonem piłkarskim Ślęzy Wrocław odbyły się Mistrzostwa Strefy Wschód w piłce nożnej. Nasza wspaniała reprezentacja zagrała bardzo dobre zawody zajmując w turnieju 4 premiowane awansem miejsce.

Po losowaniu trafiliśmy do grupy C wspólnie z LO XIV i EZN. Wygraliśmy z LO XIV 4:3, po horrorze, zdobywając zwycięską bramkę w ostatniej akcji meczu. Niestety ponieśliśmy porażkę z EZN 3-1. Z drugiego miejsca w grupie awansowaliśmy do ćwierćfinału gdzie rozegraliśmy wspaniały mecz z Mistrzem Strefy Wschód LOXI. Prowadząc w meczu 3:1 oddaliśmy inicjatywę zespołowi XI LO, który doprowadził do remisu 3:3. Ponieważ był to mecz o awans do grupy finałowej, sędzia zarządził konkurs rzutów karnych, które niestety  przegraliśmy wynikiem 3:2. Usprawiedliwia nas jedynie tylko to, że graliśmy z klasą

o profilu piłkarskim.

Po spotkaniu w szatni padlo parę męskich słów i nastąpiła pełna mobilizacja przed dwoma ostatnimi meczami, które musialiśmy wygrać. Pierwszy mecz z LO I był pewną wygraną 6:2, drugie spotkanie z LO 9 też rozegraliśmy koncertowo 4:1!

Gratulacje dla całego Teamu za zaangażowanie i grę do końca w każdym meczu!

Na wiosnę czeka nas walka o Mistrzostwo Wrocławia z najlepszymi zespołami grupy Centrum i Zachód.

Skład reprezentacji:

1. Filip Pokora – bramkarz

2. Mateusz Jasiczek – napastnik [5 goli]

3. Jedrek Hnat – obrońca [2 gole]

4. Kacper Jaworski – pomocnik [2 gole]

5. Maciek Misiak – obrońca

6. Tomek Lamek – obrońca[2 gole]

7. Wiktor Podlewski – napastnik [1 gol]

8. Fabian Marczak – pomocnik [1 gol]

9. Krzysztof Rakowicz – napastnik [1 gol]

10. Michał Radomyski – napastnik [2 gole]