Udany start naszych reprezentantów X LO w Mistrzostwach Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych Licealiady Młodzieży

We wtorek 14.09.2021r. tradycyjnie na Morskim Oku odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Nasi reprezentanci w składzie:

9. Natan Lech 1a
    uplasowali się drużynowo na V miejscu w klasyfikacji dziewcząt, jak i również na V miejscu wśród chłopców. W kategorii liceów wystartowało 131 zawodniczek z 24 szkół, a u chłopców sklasyfikowano 158 zawodników z 25 szkół. Nasze siostry Banasiak- Joanna i Anna zajęły wysoko punktowane miejsca: srebro dla starszej – Joanny, a tuż za podium na 4 miejscu uplasowała się Anna. Spośród chłopców najlepszy z X LO był Jakub Szarapo – 5 miejsce, Mateusz Kępa – 25 i Paweł Basiński – 37.
    Wszystkim zawodnikom należą się gratulacje i podziękowania za godne reprezentowanie X LO. Kolejne zmagania przed nami 23.09.2021r. w sztafetowych biegach przełajowych.