Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Ten rok szkolny był dla nas wszystkich wyjątkowy. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie z dnia na dzień zmieniła naszą edukację. Uczyliśmy się przez ten czas nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Niosło to za sobą wiele trudności, lepszych oraz gorszych chwil. Po wielu miesiącach lekcji zdalnych w końcu wróciliśmy do normalności. Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Wszyscy pracowaliśmy wytrwale: my – uczniowie, nasi nauczyciele oraz dyrekcja. Włożyliśmy wiele wysiłku w dostosowanie się do tej nowej sytuacji i możemy z dumą mówić, że dotrwaliśmy i ten rok szkolny skończył się dla nas pełnią satysfakcji i dobrych wyników.

Ogromne podziękowania kierujemy do nauczycieli i wychowawców. To właśnie im zawdzięczamy to, jak każdego dnia pełnią sił próbowali, by e-lekcje nie odbiegały aż tak od lekcji w szkolnych ławkach. Przekazywali nam wiedzę wykorzystując sposoby nowe zarówno dla nas jak i dla nich. Bardzo dziękujemy za cierpliwość i wytrwałość. Za to, ile starania włożyli, by taka forma nauki była dla nas ciekawa.
My, uczniowie, daliśmy z siebie wszystko, by przyzwyczaić się do takiego trybu nauki. Każdego kosztowało to wiele emocji, jednak udało nam się. Przez to po roku szkolnym 2020/2021 możemy czuć się z siebie wyjątkowo dumni.

Pani Dyrektor chcielibyśmy podziękować za słowa wspierające na duchu zarówno nas uczniów, jak i nauczycieli. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Pani wkład i pracę dla naszego Liceum.

Cóż… Co teraz? Teraz WAKACJE! Wszystkim życzymy, pogodnych, bezpiecznych wakacji. Czy w górach, czy nad morzem czy jeziorem. Ciepłej wody, wiatru w żaglach, czystych szlaków górskich, wielu pięknych chwil oraz bezpiecznego powrotu do szkoły.

Zespół TEN News