ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO na Pierwsze Zwiastuny Wiosny

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu, który dostarczył wszystkim mnóstwa pozytywnych wrażeń, ponieważ uczestnicy nadesłali przepiękne zdjęcia wiosny.
Ponieważ decyzja była bardzo trudna, a jury długo łamało sobie głowę nad werdyktem, postanowiliśmy przyznać ex aequo trzy nagrody główne:

• Oliwia Lewandowska, 2AN
  • Oliwia Wojdalska, 2E
  • Patrycja Cichosz, 2EN

oraz trzy wyróżnienia:

• Dominika Hovagimyan, 2A
  • Marcelina Pietraszek, 3C
  • Wiktor Korneluk, 1G

Nagroda publiczności w głosowaniu na szkolnym fb przypadła dwóm osobom, których zdjęcia zdobyły identyczną liczbę głosów, dokładnie po 333 🙂 Są to:

• Patrycja Cichosz, 2EN
  • Klaudia Saluk, 2EN

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy!
Nagrody dla zwycięzców (nagród głównych oraz nagród publiczności) w postaci imiennie zaprojektowanych kubków będą do odbioru w szkole, w terminie podanym wkrótce (muszą się wyprodukować i dojechać do szkoły).
Poza tym WSZYSTKIE nagrodzone i wyróżnione prace konkursowe, zostaną WYWOŁANE i POWIESZONE w korytarzu szkolnym w okolicach sali biologicznej B110 :-))
Trzymamy kciuki, żebyśmy jak najszybciej wrócili do szkoły i mogli sie nimi cieszyć.