Wiadomości TENews – odcinek 1

Drodzy Uczniowie, Drodzy Nauczyciele!
     Przypominamy, że na naszym kanale na YouTube, został już opublikowany pierwszy w tym roku szkolnym film podsumowujący, wykonany przez naszą telewizję szkolną. Dzięki niemu możecie się dowiedzieć, co ciekawego wydarzyło się w naszej szkole na przełomie września i października. Zapraszamy do obejrzenia go na kanale telewizji szkolnej TENews: https://liblink.pl/3x9eqWRFoj . Za jego realizację odpowiedzialni byli: redaktorki: Julia Śmiałek, Natalia Piotrowska, Patrycja Cichosz, Nastka Pasikowski i Weronika Podsiadło, informacjami dzieliła się z wami prezenterka Zofia Banasik, montażem zajął się Kacper Grzymkowski, grafikę stworzyła Sara Głowacka, a producentem odcinka był Piotr Łomotowski.

     TENews to nie tylko nasz zespół, chcemy aby TENews tworzyli wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły, cała społeczność naszej szkoły. Jeśli macie pomysły lub sugestie dotyczące telewizji szkolnej, zachęcamy do kontaktu przez adres e-mail tenews@lo10.wroc.pl.

       Informujemy też, że osoby chętne do pomocy w rozwoju telewizji szkolnej i w tworzeniu ciekawych artykułów oraz całych odcinków w naszym zespole, zapraszamy serdecznie do zgłaszania się do Pani Renaty Kasprzyk lub do naszego producenta Piotra Łomotowskiego z klasy 2FN.