Święto Edukacji Narodowej – Nagrodzeni Nauczyciele 2020

W tym roku Święto Komisji Edukacji Narodowej przysłoniły trudne, bieżące sprawy i troski      z powodu pandemii, ale z wielką radością pragniemy poinformować Wszystkich, że wśród nagrodzonych pedagogów Wrocławia  znaleźli się i nasi nauczyciele:

Nagrodę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty otrzymała Pani Katarzyna Łaszkiewicz

opiekun szkolnej biblioteki, ale również pomysłodawczyni i autorka cyklicznego  projektu artystycznego pod nazwą „Utalentowana Dziesiątka” – przedsięwzięcia  szczególnej wartości, którego celem jest wspieranie i popularyzowanie muzycznych pasji i talentów uczniów naszej szkoły; wszyscy znamy efekty jej działań –  przedstawienia słowno – muzyczne, które co roku Pani Łaszkiewicz reżyseruje a uczniowie prezentują dla społeczności szkoły, dzielnicy i miasta.

Nagrodę Prezydenta Wrocławia otrzymała  Pani Bożena Bogucka

nauczyciel wychowania fizycznego, współautorka wieku sukcesów sportowych uczniów naszej szkoły zwłaszcza w piłce koszowej a także czynna zawodniczka i medalistka Mistrzostw Polski w kategorii Masters.

Nagrodzonym dziękujemy za niesłabnącą pasję i zapał w pracy z młodzieżą, gratulujemy sukcesu i życzymy satysfakcji z efektów  dalszej pracy.

Łączymy życzenia zdrowia i osobistego szczęścia.

Koleżanki i Koledzy Nauczyciele oraz Uczniowie.