Wznowienie działalności telewizji szkolnej TENews

Po latach przerwy zostaje wznowiona działalność szkolnej telewizji funkcjonującej pod nazwą TENews.

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom dostępu do informacji związanych z naszą szkołą i nie tylko.

W naszym programie będziemy mówili m.in. o sukcesach naszych koleżanek/kolegów w konkursach i zawodach oraz przekazywali informacje o zbliżających się wydarzeniach. Prezentować będziemy relacje z wycieczek szkolnych oraz wywiady z ważnymi dla naszej społeczności osobami. Chcemy, aby TENews był tworzony przez całą społeczność szkolną, więc jeśli macie informacje na temat tego, co ostatnio wydarzyło się w waszej klasie, w naszej szkole, możecie na ten temat pisać do nas, na adres mailowy:tenews@lo10.wroc.pl (mile widziane zdjęcia z danego wydarzenia).

W odcinku specjalnym możecie poznać kandydatów pretendujących do bardzo ważnej funkcji, a mianowicie na stanowisko przewodniczącego naszego liceum. Odpowiedzieli oni na wiele interesujących nas pytań, które pozwolą nam na zapoznanie się z ich planami na przyszłość oraz dostarczą ważnych informacji na ich temat. Film możecie obejrzeć na YouTubie na naszym kanale TENews.
Link: https://liblink.pl/UZnLBiNPUY

Zapraszamy również osoby, które chciałyby się przyłączyć do grupy TENews w charakterze współtwórców programu. Można się zgłaszać do p.Renaty Kasprzyk (B110) lub Piotra Łomotowskiego (klasa 2FN).

Zespół TENews