MATURA 2020 – SKRÓT NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI

Drodzy Absolwenci!
Zachęcam (zobowiązuję) do uważnej lektury pojawiających się na stronie szkoły i w LIBRUSIE ważnych informacji organizacyjnych – wszystkie ważne i potrzebne informacje są na stronie szkoły – czytajcie:
1. Prawa i obowiązki maturzysty 2020
2. Wytyczne GIS w sprawie organizacji matury 2020
3. Procedury bezpieczeństwa w związku z pandemią.
Skrót:
1. Każdy maturzysta przychodzi z własną ochroną nosa i ust (maseczka lub przyłbica).
2. Każdy maturzysta przynosi własne przybory do pisania, linijkę, kalkulator prosty etc. (inne przybory dozwolone) – w przezroczystym woreczku.
3. Szkoła zapewnia słowniki (na j.pol) i karty wzorów (mat i przedmioty przyrodnicze).
4. Każdy maturzysta rzeczy osobiste zostawia w podpisanym przezroczystym woreczku – (woreczek we własnym zakresie) w wyznaczonych przez dyrektora pomieszczeniach.
5.Każdy maturzysta może wnieść własną małą butelkę wody.
6. Nie wolno wnosić na salę urządzeń telekomunikacyjnych.
Pozostałe sprawy wyjaśniono szczegółowo ww dokumentach. W razie pytań proszę pytać wychowawców.
Ewa Piwnik