Zwycięstwo za zwycięstwem – Niepokonane koszykarki

W poniedziałek nasze bojowe dziewczyny stoczyły pojedynek pod koszem z XIV LO. Kolejny mecz ligowy kończymy wygraną. Mimo „młodego” składu (zagrały dziewczęta z 1 klas), nasze reprezentantki nie poddały się i pokonały XIV LO 44:42. Od pierwszych minut meczu X LO przejęło inicjatywę na parkiecie – wyniki kwart: I – 12:10, II – 9:8, III – 14:14, IV – 9:10.
Punkty dla drużyny zdobyły: Paula Ptak – 10, Ola Lewandowska – 11, Natalia Kleczkowska – 11, Anastazja Gurgul – 12, zagrała równiez Julia Chęć i Julia Oszytko.
Gratulacje i podziękowania za sportową postawę i wolę walki. Podziękowania również należą się Markowi Mitmanowi, który nie zawiódł, i jak zwykle poprowadził obsługę stolika sedzowskiego.