PODWÓJNE MISTRZOSTWO STREFY WROCŁAWSKIEJ W KOSZYKÓWCE 3X3 dla X LO

W poniedziałek 2 grudnia w naszej szkole odbyły się Finały Srefy Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców. Do ryewalizacj przystąpiło 6 drużyn żeńskich ( LO XII Wrocław, LO XVII Wrocław, LO X Wrocław, ZSP Syców, ZS Milicz, II LO Oleśnica) oraz 9 drużyn męskich (Technikum Leśne Milicz, LO XII Wrocław, LO XVII Wrocław, ZSP Syców, I LO Milicz, LO X Wrocław, ZS Milicz, PZS Żmigród,  II LO Oleśnica).
Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy wygrali wszystkie swoje mecze grupowe i półfinałowe. Dziewczęta w finale zagrały ponownie z XVII LO, po raz kolejny nie dając przeciwniczkom szans na zwycięstwo. Drużyna męska po bardzo wyrównanej i zaciętej walce pokonała drużynę  II LO Oleśnica.
Obie nasze drużyny uzyskały awans do Finału Dolnośląskiego i 13 grudnia jedziemy do Wałbrzycha.
Dziewczęta zagrały w składzie: Maja Szczypkowska 1an, Paula Ptak 1a, Natalia Kleczkowska 1a oraz Julia Oszytko 1c.
Chłopcy zagrali w składzie: Filip Wójcik 1f, Jakub Tabisz 1a, Bruno Męzia 1an, Bartosz Madro 1cn.
Dziękuję serdecznie za sprawną obsługę stolika sędziowskiego starszym koleżankom i koledze koszykarzowi : Oli Rój, Darii Radziszewskiej, Kornelii Wójcik oraz Markowi Mitmanowi.

image1.jpeg

image2.jpeg

image3.jpeg

2.jpeg

image3.jpeg

image6.jpeg

image5.jpeg

image6.jpeg

 image7.jpeg

image7.jpeg