ZAPROSZENIE do udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego – Poliglota Roku 2020

Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu zaprasza uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego – Poliglota Roku 2020.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VIII szkół podstawowych – pasjonatów języka angielskiego i niemieckiego.

Konkurs odbędzie się 5 marca 2020 o godz. 10.00. w LO nr X przy ul. Pieszej 1 we Wrocławiu.

Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 4 kwietnia 2020 podczas Drzwi Otwartych LO nr X.

Zgłoszenia do konkursu proszę przysyłać do 24 stycznia 2020.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz załączniki z niezbędnymi dokumentami zostaną rozesłane do szkół podstawowych do 10 grudnia 2019.

Zapraszamy do udziału,

nauczycielki języka angielskiego – Agnieszka Markowska i Marta Szynkiewicz-Salman;

nauczycielki języka niemieckiego – Renata Wołoszyn-Szajnik i Sabina Cicha