XVIII Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy do wzięcia udziału w XVIII edycji Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas I i II. Konkurs składa się z dwóch etapów:

I etap – 28 listopada 2019 (czwartek), 2 lekcja – test leksykalno-gramatyczny i rozumienie tekstu czytanego;

II etap – grudzień 2019 – część ustna (rozmowa  z drugim uczestnikiem konkursu na podstawie zestawu egzaminacyjnego). Do drugiego etapu zakwalifikuje się maksymalnie 6 osób.

Konkurs odbędzie się w sali A204 i/lub D110 w zależności od liczby uczestników. Dokładna informacja o miejscu konkursu zostanie podana Librusem  w „Ogłoszeniach” i na stronie internetowej szkoły w środę 27 listopada.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać Librusem do p. Justyny Mirowskiej lub p. Ilony Krzeszewskiej – Mielczarek do wtorku 26 listopada do godziny 20.00.

Serdecznie zapraszamy:)

Pomysłodawczynie i organizatorki XVIII SKJA:
Justyna Mirowska
Ilona Krzeszewska-Mielczarek