Integracja klas pierwszych w Centrum Historii Zajezdnia

8 października młodzież klas 1 naszej szkoły uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych o tematyce historycznej, połączonych z historią regionu Karłowic oraz X LO i jego Patronki. Młodzież brała udział w grze miejskiej na terenie wystawy korzystając z aplikacji Action Track. Czas trwania zajęć ok. 2 godziny dla jednej grupy (miał miejsce podział na klasy 1 LO po gimnazjum i klasy 1 LO po SP).
Grupa pierwsza zaczynała grę i zwiedzanie wystawy o godz. 9.00 do godz. 11.00, grupa druga w tym czasie przebywała na terenie zewnętrznym, gdzie pod namiotami każda klasa miała zapewnioną ciepłą herbatę i kiełbaskę z grila przygotowaną przez firmę cateringową.Ze względu na aurę konkurencje sportowo – rekreacyjne, które były przgotowane dla aktywnych reprezentantów klas umieszczone zostały wewnątrz budynku.
Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w zajęciach, rywalizowała, dobingowała się wzajemnie i miło spędziła czas we wspólnym gronie.
Całość imprezy, zarówno grę miejską, jak i konkurencje sportowe wygrała klasa 1AN, której wychowawcą jest pani Małgorzata Borek.
Wśród klas 1 po gimnazjum wiedzą wykazała się klasa 1E pana Wojciecha Rajczakowskiego.
Zwycięzcy otrzymali słodkie nagrody i drobne upominki od organizatorów.

IMG_6177.JPG

IMG_6173.JPG

image4.jpeg

image3.jpeg

image1.jpeg

image2.jpeg

image8.jpeg

image14.jpeg

IMG_5928.JPG

IMG_6013.JPG

IMG_5710.JPG

image11.jpeg

image12.jpeg

image9.jpeg