Dbam o życie – konkurs w ramach kampanii edukacyjnej nt. HIV/AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na ulotkę i opowiadanie w ramach kampanii edukacyjnej dot. chorób przenoszonych drogą płciową organizowanej przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia. W roku szkolnym 2019-2020 Liceum Ogólnokształcące nr X  aktywnie uczestniczy w kampanii, konkursy to jeden z elementów programu profilaktyki, odbędą się również wykłady i konkursy wiedzy.
A teraz więcej szczegółów:

Konkurs na ulotkę
PRZEDMIOTEM KONKURSU jest ULOTKA, zawierająca najważniejsze, mające znaczenie informacje na temat profilaktyki  HIV/AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową

Konkurs na plakat

PRZEDMIOTEM KONKURSU jest wykonanie plakatu promującego badania na obecność wirusa HIV, adresowanego do kobiet w ciąży i przyszłych rodziców.
Plakaty można wykonywać dowolną techniką na arkuszu formatu A2.

Wszyscy uczniowie zainteresowani udziałem w konkursach proszeni są o zgłoszenie się do nauczycieli pani Urszuli Bagińskiej – Krawiec oraz pani Agnieszki Dudy.
Prace powinny być wykonane do  25 października.

Najlepsze prace będą zaprezentowane w Finale Kampanii, który odbędzie się 26 listopada w LOXII .

Agnieszka Duda i Urszula Bagińska-Krawiec