ODPUST ŚW. ANTONIEGO Z UTALENTOWANĄ DZIESIĄTKĄ

W piękne niedzielne popołudnie 16 czerwca w ogrodach franciszkańskich za kościołem św. Antoniego przy ul. Kasprowicza odbywał się piknik związany z odpustem św. Antoniego. Atrakcji było moc, a wśród nich godzinny koncert Utalentowanej Dziesiątki, która zaśpiewała największe światowe przeboje we własnej aranżacji. Publiczność bawiła się doskonale, komplementując artystów. Po koncercie wiele osób chciało się zapisać do naszego zespołu! Niestety, wiek nie pozwalał;) Pogoda i humory dopisały. Jednym słowem wszystko się udało. W koncercie wystąpili: Marta Biszko, Ola Kula, Ola Pęcherz, Staszek Czemarmazowicz, Łukasz Grzelak, Sara Kotowska, Magda Puczyńska, Monika Leszczyńska, Jakub Żelazny, Julia Pamuła, Julia Szostek, Maja Michalak. Gościem w naszym zespole był skrzypek z Liceum Politechnicznego Mateusz Kurowski. Reżyserem całości była pani Katarzyna Łaszkiewicz. Na pewno zrobiliśmy naszej szkole dobrą reklamę w środowisku lokalnym!