Zapraszamy do obejrzenia video: WIOŚLARSTWO – LOX I KLUB „PEGAZ”

WIOŚLARSTWO – LOX I KLUB SPORTOWY „PEGAZ”

ZOBACZ VIDEO
*Liczba miejsc w klasie może być zwiększona do 32.

I Ty możesz rozpocząć nowy rozdział w życiu oraz historii wioślarstwa we Wrocławiu.
Nauka wiosłowania od podstaw.
Klub Pegaz Wrocław i Liceum nr X we Wrocławiu szukają wspólnie talentów wioślarskich.
Od września w szkole ruszą kolejne klasy, w których liczyć się będzie zarówno nauka, jak i sport.
Rekrutacja odbędzie się do liceum zarówno trzyletniego i czteroletniego.

Przypominamy, że 24 maja 2019 r. o godz. 12.00, odbędzie się egzamin sprawności do klasy wioślarskiej.

Dokumenty dla kandydatów do klas sportowych – wioślarskich

– ankieta nauczyciela wf

orzeczenie lekarskie o zdolności do uprawiania danego sportu, wydane zgodnie z przepisami
w sprawie trybu orzekania o zdolności do uprawiania danego sportu przez dzieci i młodzież