POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

W dniu 30.04.2019 pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. W imieniu całego grona pedagogicznego Pani dyrektor Zofia Bentkowska – Sztonyk skierowała słowa podziękowania za trzyletnią współpracę do absolwentów i wszystkich pracowników szkoły.

Podczas uroczystości wręczono nagrody uczniom osiągającym najwyższe noty w nauce, czyli „Złotej Dziesiątce Absolwentów”. Nagrodzono także maturzystów – laureatów „Złotej Dziesiątki Osobowości”, wyróżniających się na polu artystycznym, kulturalnym i społecznym. Wyróżniono osoby o 100% frekwencji, uczniów z „Utalentowanej Dziesiątki”, także angażujących się w pracę Szkolnego Teatru „Dziesiątka”, pracujących w wolontariacie i aktywnych sportowo.

Wszystkim maturzystom dziękujemy i życzymy powodzenia na egzaminach!

Organizatorzy: uczniowie z klasy I c oraz U. Bagińska – Krawiec i K. Łaszkiewicz