„Niemcy w mojej wyobraźni” -wyniki międzyszkolnego konkursu

W odpowiedzi na ogłoszony przez nasze liceum międzyszkolny konkurs plastyczny 13 szkół podstawowych nadesłało prace swoich uczniów. Jako, że była to pierwsza jego edycja, organizatorów mile zaskoczyła ilość (42) i jakość prac.  Przed jury (D. Lipińska, S.Cicha LO Nr X, M. Zarychta-Masłowska SP nr 50, J. Maruszak SP nr 6 stanęło trudne zadanie wyłonienia najlepszych. O skali trudności niech świadczy fakt, że ostatecznie zdecydowano się przyznać podwójne pierwsze miejsca. Zwycięzcami zostali: Oliwia Bryś SP nr 64 (op. M. Korczak) i Cyprian Maciąg SP nr 66 (op. M. Przedzimirska-Petkowska). Drugie miejsce otrzymali: Maja Chojnowska SP nr 15 (op. E. Kusiak) i Natalia Nych SP nr 50 (op. M. Zarychta-Masłowska). Trzecie miejsce przypadło Joannie Sobczyńskiej SP nr 8 (op. A. Bartkiewicz) i Erykowi Pszczołowskiemu SP Nr 28 (op. M. Bajda). Ponadto jury wyróżniło prace następujących uczniów: Adrainna Stanik SP nr 19, Sofia Surova-Kuzina SP nr 50, Maja Miszczyk SP nr 28, Julia Sułek SP nr 20, Sara Konopska SP nr 50, Igor Koziemski SP nr 66. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy, ktore prześlemy pocztą. Prace konkursowe będzie można wkrótce podziwiać na zorganizowanej w naszym liceum wystawie. Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział, a laureatom składamy najserdeczniejsze gratulacje.  Sabina Cicha i Danuta Lipińska