Harmonogram Konkursu Szkolny Poliglota organizowanego przez X Liceum Ogólnokształcące dla szkół podstawowych i gimnazjów 13.03.2019

9.40 – Rejestracja uczestników Konkursu  Szkolny Poliglota. Uczniowie wraz z opiekunami udają się do auli szkolnej.

10.00 – Powitanie uczestników konkursu w auli szkoły przez Panią Dyrektor Zofię Bentkowską –Sztonyk.

10.15 – Rozpoczęcie pisania testu według podziału na języki na podstawie deklaracji przesłanych  przez poszczególne szkoły.

11.15 – Zakończenie konkursu

Wyniki konkursu zostaną przesłane do Państwa szkól do 31.03.2019.

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w X Liceum Ogólnokształcącym 6.04.2019. podczas  Dni Otwartych naszej szkoły. Godzina zostanie podana Państwu w późniejszym terminie.

Test łączony z języka angielskiego i niemieckiego odbędzie się w sali B/104.

Testy pojedyncze z języka angielskiego i niemieckiego odbędą się w sali B/204.

Podczas trwania testu zapraszamy wszystkich opiekunów na kawę  i  herbatę do czytelni.

Zapraszamy i życzymy sukcesów!

Organizatorki Konkursu

Joanna Kędrzńska