WYGRALI W PRZEGLĄDZIE PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ!!!!

Zwycięstwo Marty Biszko i Tomka Lepczaka w XIII Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej było bezapelacyjne i tylko potwierdziło, że są wspaniałymi artystami, a ich aranżacje pieśni patriotycznych to prawdziwe dzieła sztuki. Niepowtarzalny wokal Marty i cudowna oprawa muzyczna Tomka już po raz kolejny zachwyciły jurorów tego i innych konkursów. W zeszłym roku w tym samym konkursie zdobyli II miejsce. II miejsce przyznano im też w jesiennym Przeglądzie Twórczości Zakazanej w PRL-u. W sobotę 2 marca wreszcie nie było nikogo lepszego od nich! Zwycięzców czeka teraz trzeci etap konkursu,  po którym zostaną wyłonieni finaliści biorący udział w koncercie galowym.

Ponieważ tematem konkursowym były pieśni i piosenki związane z II wojną światową, wybraliśmy tę z filmu „Prawo i pięść” pt. „Nim wstanie dzień”.  Muzykę do tego utworu skomponował Krzysztof Komeda Trzciński, a ponieważ Tomek bardzo lubi jego twórczość, zrobił świetną aranżację. Opiekunem artystycznym laureatów jest pani Katarzyna Łaszkiewicz

Gratulujemy i liczymy na Koncert Galowy!!!!

Tego samego dnia Marta i Tomek zagrali w Centrum Historii Zajezdnia by uczcić święto Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych. Wykonali swój patriotyczny repertuar i bardzo się podobali.