Spotkanie z przewodnikiem PTTK

W czwartek 21 lutego w auli naszej szkoły odbyło się po raz piąty spotkanie z doświadczonym nauczycielem i wieloletnim przewodnikiem PTTK  panem Stefanem Mizią. W spotkaniu, które rozpoczęło się o godzinie 16, uczestniczyli uczniowie z kilkunastu szkół wrocławskich wraz z nauczycielami. Spotkania z przewodnikiem obywają się cyklicznie przed finałem Olimpiady Krajoznawczej Dolnego Śląska.

Serdeczne dziękujemy panu Stefanowi za niezwykle ciekawe opowieści krajoznawcze i historyczne o atrakcjach Dolnego Śląska,  a do tego niesamowite zdjęcia, które osobiście wykonał podczas swoich licznych wycieczek.

A przed nami – 12 marca –  finał 51. Olimpiady Krajoznawczej, gdzie jedną z konkurencji będzie właśnie rozpoznawanie przeźroczy z atrakcjami Dolnego Śląska.

Zapraszam serdecznie

Agnieszka Duda