Mistrzostwa strefy Wrocław Wschód w koszykówce chłopców

W środę 05 grudnia meczem z II LO rozpoczęliśmy eliminacje Mistrzostw strefy Wrocław Wschód w koszykówce. W sali LO IX zmierzyliśmy się na inaugurację z faworytem zawodów. Mecz był bardzo dynamiczny a nasi koszykarze nie ograniczyli się do podawania piłki. Pierwsze punkty rzutem za 3 zdobył dla nas Marek Mitman. Potem już incjatywę przejęli koszykarze „dwójki” i to oni kontrolowali przebieg gry. Nasi zawodnicy nie dali się zepchnąć tylko do obrony. A niezwykle efektownym celnym rzutem z naszej połowy popisał się Jakub Stasiaczek na 1 sekundę przed końcem drugiej kwarty czym wzbudził aplauz całej widowni! Mecz wygrali nasi przeciwnicy 94:53.