Zaproszenie na sesję popularnonaukową „Powstanie styczniowe w literaturze i sztuce”.

Szanowni Państwo,

we wtorek (27.11.2018r.) w auli szkolnej odbędzie się sesja popularnonaukowa „Powstanie styczniowe w literaturze i sztuce”.
Sesja rozpocznie się o godzinie 8.00 i  zaplanowana została na cztery pierwsze godziny lekcyjne. Podczas sesji uczniowie klasy III B przedstawią swoje prezentacje i referaty. Przewidziane są też konkursy oraz wykład zaproszonego gościa.
Do udziału w sesji zapraszamy uczniów klasy II B i II E wraz z nauczycielami: p. dyrektor E. Piwnik, p. J. Śleszyńskim oraz p. K. Mielczarkiem.
Zapraszamy też uczniów klas trzecich, którzy chcą zdawać język polski na poziomie rozszerzonym. Proszę tych uczniów o zgłoszenie się do mnie do poniedziałku do sali B104 w celu wpisania się na listę.

Małgorzata Jakubek