Gra miejska „Zaczytani w drodze”

Stowarzyszenie Anioły Wiedzy zaprasza do wzięcia udziału w integracyjnej grze miejskiej „Zaczytani w drodze”, która odbędzie się 22 września o 14.30 na wrocławskim Rynku. Pokochaj z nami książki i zawalcz o nagrody!

Wyrusz w podróż do świata, którym rządzi odwaga i dobro. Czeka Cię wyzwanie godne bohatera, więc przywdziej wygodne buty, chwyć smartfona w rękę i zgłoś się do gry jak najszybciej. Do pokonania masz trasę z 5 punktami kontrolnymi, podczas których przyjdzie Ci rozwiązywać zadania i odpowiadać na pytania dotyczące baśni literackich. Uważaj, żeby po drodze nie natknąć się na smoka i rozglądaj się uważnie, żeby nie przegapić żaby, bo może się ona okazać księżniczką. Młodsi, z kolei wybiorą się w drogę z „Małym księciem”.

Wypełnij formularz dostępny na stronie http://www.aniolywiedzy.pl/zaczytani-w-drodze/ lub na wydarzeniu na FB (https://www.facebook.com/events/2210486382358028/) i 22 września przyjdź pod Dolnośląską Bibliotekę Publiczną po swój pakiet startowy. Każdy rycerz ma swój oręż, my więc nie możemy pozostać gorsi – każdy śmiałek winien zabrać smartfona i pobrać aplikację City Go. Do wygrania niesamowite nagrody tj. zestawy multimedialne, książki, vouchery na laser tag w Kwaterze Głównej, bilety do Hydropolis oraz wiele innych! Weź ze sobą jedną książkę z domowej biblioteczki, bo w tym dniu zbieramy je dla naszych dzieci.

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław, a udział w grze jest bezpłatny, więc zapraszamy do zabawy wszystkich żądnych przygody mieszkańców. A dla tych, którzy nie chcą rozwiązywać zagadek planowane są inne atrakcje tj. wystawa prac małych artystów Aniołów Wiedzy, animacje dla dzieci od HI Kids oraz konkursy!

Magdalena Wilkocka