Wiosenne czytanie w Ogrodzie Botanicznym

W ramach miejskiego programu WCDN „Cały Wrocław czyta”  zorganizowane zostało wiosenne czytanie w  Ogrodzie Botanicznym.  Wejście w tym czasie dla uczniów szkół i przedszkolaków było bezpłatne. W czasie spotkania czytaliśmy utwory Zbigniewa Herberta i ksiażki, które ze sobą przynieśliśmy, młodsi uczniowie budowali bajkowe stwory z lego i szukali skarbów ukrytych w ogrodzie. Nasze uczennice prowadziły konkurs malowania ilustracji na kartonach do wymyślonych, przez uczniów szkoły podstawowej lub przedszkoli, opowiadań lub historyjek. Potem dziewczyny malowały dzieciom twarze na podobieństwo ulubionych bajkowych postaci. Wielkie podziękowania należą się Martynie Mencel, Oldze Kozieł, Kindze Anklewicz, Kornelii Sokołowskiej z 2c.