Wolontariusze Dziesiątki w Schronisku dla Koni Tara

13-14 kwietnia odbyła się wycieczka do Schroniska dla Koni Tara w Piskorzynie. W schronisku przebywają zwierzęta gospodarskie uratowane z rzeżni oraz zwierzęta towarzyszące porzucone przez właścicieli. Pojechaliśmy, by pomóc w pracach gospodarskich i aby poznać losy zwierząt, które zostały skrzywdzone, lecz znalazły szczęśliwy dom. Pracowaliśmy ciężko przez dwa dni, uczyliśmy się postępowania z wybranymi gatunkami zwierząt, zrobiliśmy wspaniałe ognisko w nagrodę i mamy zamiar wrócić do Tary w najbliższym czasie. Serdecznie dziękujemy Roksanie Kuraszyk, Julce Gaj, Natalii Borowiec, Zuzannie Baszkowskiej, Monice Dukiel, Filipowi Kosińskiemu, Damianowi Lipińskiemu, Natalii Machnackiej, Beacie Korzeniewskiej, Dorocie Birnbaum, Łukaszowi Danielowi, Adamowi Plucie, Stanisławowi Wojtowiczowi, Mai Kulawiak, Gabrieli Horbanowicz, Zuzannie Janiszewskiej, Martynie Biszko, Dominice Kałdońskiej, Monice Kasperskiej, Paulinie Białas, Patrycji Komendzie oraz absolwentkom Kindze Klusce i Monice Mróz za wielkie serce dla zwierząt.