Sukces uczniów IIE w eliminacjach Międzyszkolnej Ligi Debat Oksfordzkich

Wrocławska Liga Debat Oksfordzkich to cykliczne wydarzenie odbywające się na Uniwersytecie Wrocławskim, którego celem jest rozwijanie umiejętności debatowania wśród wrocławskiej młodzieży. Licealiści walczą w turnieju o tytuł Wrocławskiego Mistrza Debat Oksfordzkich. W eliminacjach 6 kwietnia nasza drużyna z klasy IIE zdobyła drugie miejsce i przygotowuje się do fazy finałowej, która odbędzie się 20 kwietnia. Uczniowie dyskutują na tematy dotyczące współczesnej socjologii, polityki, kultury; zadanie jest utrudnione, ponieważ losowanie strony sporu odbywa się dopiero pietnaście minut przed debatą. Mateusz Chudyk, Damian Lipiński, Kamil Lontkowski i Maciej Wieczorek z klasy IIE to nasi znakmici mówcy, którzy wywalczyli sukces w eliminacjach. Życzymy powodzenia w finale!