Mistrzostwa X LO w tenisie stołowym

Dzisiaj – 10.01.2018 r. odbyły się mistrzostwa naszej szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Wśród chłopców tytuł mistrzowski i nagrodę – pamiątkową koszulkę – wywalczył Antoni Majda uczeń III C DSC_1376-crop.JPG drugi był (ubiegłoroczny mistrz) – Paweł Ilmicki z II F DSC_1381-crop.JPG

a trzecie miejsce zajął Maciej Mamys z II DDSC_1383-crop.JPG. Bardzo dobrze zaprezentował się także czwarty w finale – Jakub Szymankiewicz z I A.DSC_1395-crop.JPG
Turniej dziewcząt zdominowała uczennica I B – Julia CzaplicDSC_1414-crop.JPG, która w finale wygrała z Martą Kalińską z II C.DSC_1410-crop.JPG
Finaliści naszych zawodów będą reprezentowali X LO na mistrzostwach strefy 12.01. (piątek), które odbędą się w II LO.