Warsztaty fotograficzne zorganizowane przez WSF „afa”

W ubiegłym tygodniu, po lekcjach, odbyły się bezpłatne, jednorazowe warsztaty fotograficzne prowadzone przez nauczyciela pana Dobromira Noska i słuchaczy Wrocławskiej Szkoły Fotografii afa. Zajęcia zostały poprzedzone ciekawym wykładem i prezentacją pokazującą krótką historię fotografii, kategorie zdjęć, typy i przeznaczenie aparatów fotograficznych. Następnie mogliśmy w oparciu o fachowy sprzęt i usłyszaną wiedzę oraz włączając swoją kreatywność, tworzyć tzw. fotografię portretową. Niektóre nasze prace prezentujemy.

Maciej Michniewicz, Weronika Waluchowska, Martyna Mencel, Marta Kalińska, Karolina Mulewska, Sonia Bojdoł, Karol Lemański, Marta Biszko, Wiktoria Macha, Joanna Samecka, Jan Droń, Maria Górska.

Opiekun: Izabela Dmowska