V miejsce naszej szkoły w IX edycji „MAGNUM PRAEMIUM WRATISLAVIAE”

Towarzystwo Miłośników Wrocławia, Urząd Miejski we Wrocławiu, Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Zespół Szkół Nr 23 we Wrocławiu po raz dziewiąty organizowali  dla szkół ponadgimnazjalnych Wrocławia międzyszkolny projekt pod nazwą „Magnum Praemium Wratislaviae”. Celem przedsięwzięcia było połączenie konkursów poświęconych historii, tradycji, kulturze, sztuce i innym zagadnieniom związanym z Wrocławiem w jeden wspólny cykl, w którym zwycięzcy poszczególnych konkursów zdobywają dla swoich szkół punkty. Suma punktów uzyskana przez daną szkołę decydowała o jej miejscu  w „Magnum Praemium Wratislaviae”.

Miło nam poinformować, że Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej w IX edycji zdobyło  V miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych Wrocławia.