Szkolne obchody Święta Niepodległości

10 listopada uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Reprezentanci klas wraz z opiekunami zebrali się w auli aby wspólnie uczcić to święto. Jakub Sendo z klasy 3F przygotował prezentację, która przypomniała nam jak ważne jest to święto dla Polaków.. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole zorganizowane zostało spotkanie z Panem Stanisławem Wołczaskim ps. „Kazimierz”, żołnierzem Armii Krajowej, powstańcem warszawskim. Spotkanie pełne inspirujących historii, którymi podzielił się z uczniami Pan Stanisław dało każdemu z nas wiele do myślenia i odsłoniło coraz to nowe prawdy o tamtych czasach.  Spotkaniu towarzyszyła oprawa Utalentowanej Dziesiątki pod kierownictwem Pani Katarzyny Łaszkiewicz. Całość przygotował Samorząd Uczniowski oraz klasa 3F z wychowawcą, Panem Krzysztofem Mielczarkiem.