IV Przegląd Wrocławskich Szkolnych Zespołów Śpiewaczych

IV Przegląd Wrocławskich Szkolnych Zespołów Śpiewaczych zorganizowany został w dniu 24.10.2017 w ramach programu Młodzi Obywatele Kultury i Wrocławskiej Koncepcji Edukacji. Zespoły szkolne, które rozwiją pasje muzyczne, mogły zaprezentować się na scenie Akademii Muzycznej we Wrocławiu.  W przeglądzie wzięły udział 22 grupy śpiewacze. Z projektu Utalentowana Dziesiątka śpiewały 2 zespoły: TomekBand w składzie Tomek Chrzanowski, Staszek Czemarmazowicz, Maciej Mamys, Karol Rajter, wykonali utwór Pink  Floydów „Wish you were here” oraz OlaBand w składzie Ola Kula, Piotrek Kwak, Karol Rajter, wykonali utwór Stinga „Every breath you take”. Specjalnie dla pań organizatorek  Przeglądu Wrocławskich Szkolnych Zespołów Śpiewaczych, Karol Rajter zadedykował i zaśpiewał utwór Eda Sheerana „I see fire”.  Była to dla  „wielka uczta muzyczna”, która dostarczyła  nam wielu doznań i ciekawych wrażeń artystycznych.