OTRZĘSINY 2017

 

5 października w naszej szkole odbyły się coroczne otrzęsiny organizowane przez ubiegłorocznych zwycięzców – klasę 2e wraz z wychowawcą p. Wojciechem Raczajkowskim. Tematem głównym był gry komputerowe. Każda klasa miała przydzieloną jedną grę, kolejno : 1a – NBA, 1b – The Sims, 1c – Wiedźmin, 1d – League of Legends, 1e – Mario. Na początku klasy zaprezentowały swoje przebrania związane z grą i przedstawiały krótkie filmiki, które pokazywały na czym dana gra polega. Klasa 2e starannie zadbała o dobór konkurencji do tematu przewodniego. Pierwszoklasiści budowali domy przestrzenne z brystolu, które miały scharakteryzować ich gry. W tym samym czasie inni przedstawiciele z klasy musieli dopasować jak najwięcej nazw do postaci z League of Legends. Ostatnią konkurencją było przetłumaczenie słów z alfabetu wiedźmińskiego na polski i odwrotnie. Pierwszoklasiści wcześniej dostali alfabet wiedźmiński do nauki. Widać było na twarzach skupienie i ogromne zaangażowanie. Po uczciwej walce tegoroczne otrzęsiny wygrała klasa 1e! Zwycięzcom gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne otrzęsiny, a wszystkich Pierwszoklasistów serdecznie witamy w murach naszego liceum.