Wewnątrzszkolne zawody w jeździe na rowerku stacjonarnym

Zapraszam wszystkich uczniów do wzięcia udziału w zawodach. Eliminacje odbywają się na lekcji wf podczas zajęć na siłowni szkolnej. Osoby, które chcą by ich wynik był zapisany proszone są o wykonanie próby na najcięższym biegu w ciągu minuty. Na wyświetlaczu trzeba nastawić dystans a nauczyciel musi być obecny przy próbie. Najlepszy uczeń i uczennica z klasy będą mięli możliwość startu w finale, który planowany jest na połowę listopada. Dla 3 najlepszych uczniów i uczennic przewidziane są nagrody.

I miejsce – puchar, voucher do escape roomu Tkalnia Zagadek, voucher do Pizza Station

II miejsce – puchar, voucher do Pizza Station

III miejsce – puchar, voucher do Pizza Station

Zawody organizowane są w ramach wygranego przez nasze uczennice projektu z Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Wrocławia, z którego dostaliśmy dofinansowanie.

Sponsorami są firmy: Tkalnia Zagadek oraz Pizza Sattion

Liderem Projektu jest Natalia Januszewska z klasy III C