Spartakiada dla dzieci z Przedszkola Nr 1 „Planeta Uśmiechu” we Wrocławiu

Miło mi poinformować, że w ramach wygranego przez naszych uczniów projektu z Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Wrocławia, z którego dostaliśmy dofinansowanie organizujemy Spartakiadę dla dzieci z Przedszkola Nr 1 „Planeta Uśmiechu” we Wrocławiu. Aż 12 uczniów LO X uczy się przeprowadzania zajęć ruchowych we wrocławskich przedszkolach, by w okolicach połowy października przeprowadzić Spartakiadę. Liderem projektu jest Weronika Trela z klasy III C.

Zachęcam uczniów do śledzili stronę Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Wrocławia i zgłaszali tam swoje pomysły. Dla osób mających pomysły a jeszcze niezdecydowanych służymy pomocą: Natalia Januszewska i Weronika Trela z kl. III C oraz nauczyciel wf – Sławomir Świtała