Interaktywne Pokazy w szkole c.d.

W dniu 27 września 2017 roku w Interaktywnych Pokazach w ramach XX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki w naszej szkole wzięli dział uczniowie klas 1a, 1e, 2c, 2d, 2e i 3c. Tym razem doktorantki Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej odkryły z uczniami tajemnice wnętrza pomidora poprzez izolację materiału genetycznego. Na zajęciach z fizyki uczniowie wykonywali eksperymenty przy użyciu przenośnego laboratorium fizyki. Natomiast na zajęciach z savoir-vivru uczniowie mogli się przekonać, że zasady dobrego wychowania są przydatne w wielu sytuacjach, a odpowiednie zachowanie w szkole, w domu, w teatrze, na studniówce czy na wakacjach może przynieść wiele korzyści. Pozwoli również uniknąć wielu trudnych momentów i pomoże wybrnąć z niezręcznych sytuacji.