IV miejsce naszej szkoły we Wrocławiu wśród szkół ponadgimnazjalnych

Na stadionie olimpijskim 14 września odbyła się inauguracja sportowego roku szkolnego 2017/2018. Impreza podsumowująca jednocześnie poprzedni rok sportowy z udziałem przedstawicieli władz Wrocławia, zaproszonych sportowców a przede wszystkim delegacji wyróżnionych szkół zorganizowana była przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy. Wśród najlepszych szkół w rywalizacji sportowej znalazło się nasze X Liceum! Zajęliśmy miejsce tuż za podium – IV. Sukces naszej szkoły zawdzięczamy otwartej i przyjaznej dla sportu postawie Dyrekcji – Małgorzaty Kaźmierskiej i Ewy Piwnik, a także nauczycieli LO X, którzy ze zrozumieniem przyjmowali wyjścia uczniów na zawody. Nauczyciele WF przyjęli na siebie przygotowanie i organizację. Natomiast głównymi autorami tego sukcesu są uczniowie naszej szkoły chętnie biorący udział w rywalizacji sportowej!
DZIĘKUJEMY!

DSC_0862.JPG

DSC_0865-crop.JPG

 

DSC_0880-crop.JPG

 

DSC_0872-crop.JPG

 

DSC_0894-crop.JPG

 

DSC_0897-crop.JPG