UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/17

W dniu 23.06.2017r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017, która przygotowała klasa I C i pani profesor Emilia Janas.  Pani dyrektor Małgorzata Kaźmierska przypomniała najważniejsze sukcesy i osiągnięcia, pogratulowała uczniom kreatywności i aktywności w różnych obszarach pracy szkoły oraz wręczyła świadectwa z wyróżnieniem n/w uczniom:

Marta Kalińska

Julia Marcinkowska

Ida Zarębska

IID

Nagrody za 100% frekwencję otrzymali:

Kornelia Sokołowska

IA

Karolina Nogacka

Karol Sak

Paulina Kędrzyńska

IIA

Jacek Grudzień

Michał Jakubowski

IID

Co roku Rada Rodziców przyznaje nagrodę specjalną uczniowi ,  który swoją postawą promował dobre imię szkoły, podejmował działania o szczególnym znaczeniu dla środowiska lokalnego. Pani Urszula Wiśniowska  z Rady Rodziców  wręczyła dyplom i nagrodę Pawłowi Kierakowiczowi – przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego za szczególną aktywność                           i podejmowanie inicjatyw służących  całej społeczności szkolnej, zaangażowanie w organizację wielu debat, spotkań, uroczystości; budowanie dobrego wizerunku szkoły; współpracę ze środowiskiem lokalnym i Radą Rodziców; uaktywnienie przekazu informacyjnego o wydarzeniach, które mają miejsce w szkole; kreatywność i pasję w robieniu czegoś dla innych; podniesienie estetyki szkoły.

Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim nauczycielom , pracownikom, rodzicom  oraz  uczniom, aby wakacje były czasem udanego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń i wspomnień.