Wybory na przewodniczącego SU 2017/18

Powoli dobiega końca kadencja Zarządu SU w roku szkolnym 2016/2017. W związku z tym, zgodnie z regulaminem SU, został rozpisany terminarz tegorocznych wyborów.

Reflektujący na stanowisko przewodniczącego mogli się zgłaszać do 18 maja. Dzień później odbyło się pierwsze zebranie wszystkich kandydatów z obecnym przewodniczącym. Zostały omówione główne zasady prowadzenia kampanii. 20 maja na facebookowej stronie, prowadzonej przez SU, lista wyborcza została oficjalnie zaprezentowana w przygotowanym przez zespół telewizji filmiku KLIKNIJ TUTAJ Teraz od 22 maja do 6 czerwca uczniowie będą mogli przyjrzeć się bliżej kandydatom.

Agnieszka Grabka (1F) Maciej Mamys (1D) Maciej Wieczorek (1E) Sonia Bojdoł (1F) wykorzystają najbliższe tygodnie na autopromocję. Obowiązkowo każdy kandydat przygotowuje plakat wyborczy, który będzie wywieszony na specjalnej tablicy poświęconej wyborom (1 piętro blok C).

8 czerwca każdy uczeń będzie mógł oddać głos i zadecydować, kto będzie reprezentował społeczność uczniowską w przyszłym roku szkolnym.

Mamy nadzieję, że kampania wyborcza będzie istnym świętem kreatywności i retoryki! 🙂