Turniej „JEDEN z X-tki”

21 kwietnia odbyła się pierwsza edycja turnieju „Jeden z X-tki” wzorowanego na znanym teleturnieju Jeden z Dziesięciu.

Dwunastu reprezentantów z klas pierwszych i drugich zmierzyło się z pytaniami z zakresu wiedzy ogólnej. Turniej był podzielony na dwie rundy, w których celem było wyłonienie finałowej trójki. Do ścisłego finału awansowali uczestnicy z klas 2B, 2D oraz 2F. Po zaciętej i wyrównanej walce zwyciężył Jakub Sendo z klasy 2F, gratulujemy!

Dla każdego z uczestników przygotowano nagrody (między innymi vouchery sponsorowane przez Pizza Station). Po wyłonieniu zwycięzcy, publiczność mogła odpowiedzieć na kilka turniejowych pytań, a na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy organizatorom za poświęcony czas i pracę w przygotowaniu tego turnieju.

Na czele zespołu zadaniowego stanęła Marlena Urbaniak (PR Manager SU)

W prowadzeniu, przygotowaniu pytań, dekoracji, dźwięków i innych technicznych elementów brali udział:

–  Maciej Wieczorek

– Dagmara Kopek

– Franciszek Homanczuk

– Justyna Golak

Wydarzenie upamiętnili szkolni fotografowie:

– Maciej Michniewicz

– Weronika Waluchowska

– Karol Lemański

Mamy ogromną nadzieję, że „Jeden z X-tki” stanie się szkolną tradycją. To świetna okazja do integracji, zabawy no i nauki! 🙂