XLO Absolwenci – w Finale Światowym Odysei Umysłu!

Dwie drużyny reprezentowały naszą Szkołę w 26 konkursie kreatywności podczas Ogólnopolskich zawodów w Gdyni, 31 marca – 2 kwietnia 2017 r.

Drużyna STUDENTÓW – ABSOLWENTÓW wywalczyła I MIEJSCE w Polsce, a tym samym możliwość występów podczas Finałów Światowych w Michigan State University, East Lansing, USA. 23 – 28.05.2017 r.
Grupa miała za zadanie stworzyć konstrukcję z bardzo cienkiego drzewa balsa, która urzymała ponad 200 kg obciążenia.

Drużyny licealistów zdobyła VI miejsce, w bardzo trudnym zadaniu, w którym trzy pojazdy poruszające się za pomocą napędu samodzielnie stworzonego przez zespół, miały przedostać się do wyznaczonego celu.

STUDENCI – ABSOLWENCI

1. Magdalena Adamusik XLO
  2. Monika Czuba
  3. Martyna Wolska XLO
  4. Adrian Winiarski XLO
  5. Katarzyna Karandysz
  6. Klaudia Mazur

LICEALIŚCI

1. Natalia Winiarska
  2. Nina Grochowska
  3. Mateusz Mendyka
  4. Kacper Dajczak

Weronika Mikulska, także uczennica naszej szkoły, wraz z drużyną, której członkiem jest już od czasów szkoły podstwowej, zdobyła II miejsce w Konkursie i będzie reprezentować Wrocław podczas EuroFestiwalu na Białorusi w dniach 23.04-28.04.201 r.

Gratulujemy !!!!

Małgorzata Juźwin, Magdalena Adamusik