KOSZYKARKI X LO WŚRÓD NAJLEPSZYCH WE WROCŁAWIU!

W dn. 24.01. 2017 nasze wspaniałe dziewczyny zagrały w ćwierćfinale Mistrzostw Wrocławia. Bez problemu pokonały drużynę I LO – 47:18. Już po I kwarcie prowadziły 21:3, kolejne 8 min i połowa kończy się wynikiem 32:6. III kwarta  – dorzucamy kolejne pkt. 43:8. Kolejny mecz z XV LO (klasa sportowa koszykarska) już nie ma tak gładkiego przebiegu… Nasze dziewczęta walczą dzielnie. Po I kwarcie prowadzą 7:6. Połowa meczu kończy się przewagą rywala 14:20. Ale już w kolejnej kwarcie odrabiamy 5 pkt. i po III kwarcie wynik meczu znów jest wyrównany 23:24. Niestety ostatnie 8 min., to dominacja XV LO. Naszym dziewczętom „nie siedzą „ rzuty, a w drużynie przeciwnej zawodniczka z nr 4 (Weronika Woźna) zdobywa w IV kwarcie aż 12 pkt. z 15 zdobytych w meczu. Trafia dwie trójki i ostatecznie przegrywamy 27:38.

Kolejne starcie – walka o medale już jutro 26.01.2017 o godz. 10.00 w XV LO. Drużyna X LO zagra ponownie z II LO (zwycięzcy naszej strefy Wschód) – zawodniczki MCS Wrocław i w zależności od wyniku meczu będziemy walczyć o złoto z XV LO lub brąz z III LO (również drużyna z naszej strefy Wschód). TRZYMAJCIE KCIUKI!!!

Dziękuję całej reprezentacji dziewcząt X LO za dotychczasową walkę i włożony trud, życząc kolejnych sukcesów!