Przełamali schematy i dzielą się swoim doświadczeniem…

W środę naszą szkołę odwiedzili dwaj panowie powiązanie ze sobą cechami charakteru – kreatywnością i odwagą w podążaniu do wyznaczonych celów. 

Dawid Tymiński z Wrocławia (na zdjęciu druga osoba od prawej) przeprowadził dla zainteresowanych wykład na temat klasycznej elegancji, mody męskiej, oraz komunikacji wizerunkowej. Podzielił się cennymi radami w kontekście balów np. studniówkowych.

Karol Karczewski z Krakowa (na zdjęciu trzecia osoba od prawej) prezentował zestawienie dwóch rzeczywistości: szkolnej i biznesowej. Podzielił się fenomenalnym doświadczeniem młodego człowieka w świecie korporacji. Niewątpliwie zainspirował do odważnego planowania swojej przyszłości i podążania za tym, czego naprawdę chcemy w naszym życiu.

Do grona zacnych gości dołączył także Mateusz Jarosiewicz (na zdjęciu trzecia osoba od lawej), doradca przyszłości i założyciel Futuclubu.

Kto nie spędził z nami środowego popołudnia niech żałuje. Panowała naprawdę wyjątkowa atmosfera. Spotkania to nie były sztampowe wykłady ale inspirujące, bezpośrednie rozmowy z ciekawymi osobami.