Agnieszka Kaczorowska z 3d stypendystką Prezesa Rady Ministrów

29 października uczennica klasy 3d otrzymała wyjątkową nagrodę w postaci stypendium Prezesa Rady Ministrów za swe wybitne osiągnięcia szkolne i pozaszkolene  Agnieszka, wraz i nnymi ponadprzeciętnymi uczniami z naszego regionu, odebrała dyplom i gratulacje z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Uroczystość odbyła się w sali widowiskowej XIV LO w uroczej oprawie muzycznej. Dodatkowo uatrakcyjniała ją prezentacja na temat właściwości naszego mózgu. Agnieszka udowadnia, że dobra organizacja czasu pozwala nie tylko na osiągnięcie najwyższych wyników edukacyjnych, ale i na realizację pasji pozaszkolnej, jaką jest w jej przypadku kobieca piłka nożna i również w tym obszarze odnosi sukcesy.  W swoim mocno napiętym grafiku Agnieszka zdołała również wygospodarować czas na zajęcia przygotowujące do egzaminu Deutsches Sprachdiplom Stufe II.

Taka uczennica to chluba naszej szkoły. Życzymy jej dalszego rozwoju i realizacji ambitnych planów.