Telewizja szkolna ?!

Nowa inicjatywa Zarządu SU- telewizja szkolna!

Zaczęliśmy we wrześniu, w którym wiele się działo. Chodziło o podsumowanie tych wszystkich wydarzeń. Nazwę wyłoniliśmy podczas „burzy mózgów” w naszym kreatywnym c103.  Napisaliśmy scenariusz i nagraliśmy pierwszy odcinek – TENews #wrzesień ! Działaliśmy pod presją czasu, wyszło niezbyt profesjonalnie, ale (!) rzuciliśmy iskrę i rozpaliliśmy ideę!

W październiku kreatywni uczniowie odpowiedzieli na nasze zaproszenie do współpracyi stworzyli struktury organizacyjne telewizji szkolnej:

Kierownik produkcji – Maciej Michniewicz

Operator kamery – Weronika Waluchowska

Prezenterka – Kornelia Tymków

Redaktor – Maksymilian Waszkiewicz

Montażysta – Rafał Rejek

Researcher – Zuzanna Baszkowska

Producent wykonawczy – Paweł Kierakowicz

Efektem pracy tej grupy jest kolejny odcinek – TENews #październik

W międzyczasie zrodziła się inicjatywa stworzenia serii krótkich i mniej profesjonalnych filmików pt. „Stanowczo z pasją”, które będą pojawiać się co jakiś czas na kanale SU na YouTubie oraz stronie Facebookowej naszej szkoły.  Chcemy w nich informować o tym, jak zmieniamy świat poprzez poszczególne projekty i działania !

Stanowczo z pasją #1 ]

Zachęcamy do współpracy oraz śledzenia prac telewizji szkolnej!