Święto Edukacji Narodowej

W piątek 14 października  w Dniu Edukacji Narodowej uczniowie Utalentowanej Dziesiątki  i Teatru Dziesiątka zaprosili Grono Pedagogiczne i wszystkich pracowników szkoły do auli na występy artystyczne połączone z częścią oficjalną,  podczas której Pani Dyrektor Małgorzata Kaźmierska wyróżniła Nagrodą Dyrektora wybranych nauczycieli.  Uczniowie dedykowali  swoim opiekunom pełne słońca piosenki z dawnych lat i przezabawną sztukę teatralną „Pan Teodor Zrzęda”.

Po spektaklu Pani Dyrektor Kaźmierska zaprosiła wszystkich na kawę w koleżeńskim gronie, tym milszym, że swą obecnością zaszczycili nas nauczyciele emerytowani. Serdecznym rozmowom, wspomnieniom i uściskom nie było końca. Wszyscy gratulowali też nagrodzonym.

• Nagrodę Kuratora Oświaty i Wychowania otrzymała pani Agnieszka Duda.
  • Medal Komisji Edukacji Narodowej przyznano pani Danucie Janiszyn i pani Joannie Stępień.
  • Nagrodę Prezydenta Wrocławia dostała pani Katarzyna Łaszkiewicz
  • Nagrodami Dyrektora wyróżniono: panią Ewę Piwnik, panią Danutę Lipińską, panią Urszulę Bagińską-Krawiec, panią Barbarę Łakomy, panią Magdalenę Frontczak, panią Zuzannę Wrońską, panią Sabinę Cichą, panią Ewę Obarę-Grączewską, panią Małgorzatę Juźwin, pana Rafała Kosmalskiego i pana Macieja Herezo.

Za wzorową organizację całej uroczystości  odpowiadała klasa IIB.